fbpx

Nasze usługi

Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług związanych z zadaszeniem tarasów, które sprawią, że Twój taras stanie się nie tylko miejscem wypoczynku, ale także oazą komfortu i elegancji. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, dostarczaniu i montażu innowacyjnych rozwiązań zadaszeń tarasów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i gustu naszych klientów.

Nasze usługi obejmują szeroki zakres opcji, abyś mógł znaleźć idealne zadaszenie, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Oferujemy różnorodne style, kształty i materiały, zapewniając nie tylko praktyczne rozwiązania, ale również estetyczne dopasowanie do architektury i stylu Twojego domu.

Rodzaje zadaszeń

Zadaszenia Aluminiowe

Oferujemy Państwu eleganckie, trwałe zadaszenia tarasowe o bardzo wysokiej jakości. Wykonane z profili aluminiowych do zastosowania zarówno w domach jednorodzinnych jak również obiektach typu: restauracje, hotele i inne. Posiadamy systemy zadaszeń ze szkła bezpiecznego VSG 442 o grubości 8,72 mm oraz z poliwęglanu komorowego mlecznego lub bezbarwnego o grubości 16 mm z dwustronnym filtrem UV i powłoką antyrefleksyjną. Konstrukcja ze zintegrowaną rynną oraz niewidocznym odprowadzeniem wody deszczowej.

Zabudowy Tarasów

Oferujemy zabudowy tarasu w systemie szklanych ścian przesuwnych. Istnieje również możliwość stałej zabudowy szklanej, z poliwęglanu komorowego, desek kompozytowych lub paneli aluminiowych. Dla ceniących sobie prywatność wykonujemy ściany z lustra weneckiego lub w kolorach szarości czy brązu.

Systemy Osłonowe

Nasze systemy osłonowe do altan i tarasów. Rolety ZIP zapewniają znakomity komfort optyczny i termiczny. W zależności od preferencji posiadamy rolety o różnych wartościach współczynnika przepuszczalności światła. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów.

Sterowane za pomocą pilota lub aplikacji. Możliwość podłączenia pod inteligentny dom.

Pergole Lamelowe

Pergole  lamelowe to nowoczesny produkt przeznaczony dla osób ceniących sobie komfort oraz współczesny design. Stanowią niezwykle funkcjonalną osłonę, chroniąca zarówno przed wiatrem jak i nadmiernym słońcem oraz deszczem. Zbudowane z obrotowych aluminiowych lameli. 
Nasze pergole są w pełni zautomatyzowane. Sterowanie za pomocą pilota lub aplikacji.

Pergole Tkaninowe

Pergole tkaninowe wyposażone są w specjalny dach z tkaniny, który zwija się i odsłania niebo nad głową. Tkaniny zastosowane w naszych pergolach odporne są na warunki atmosferyczne. Wszystkie pergole tkaninowe sterowane są automatycznie za pomocą pilota lub aplikacji na urządzenia mobilne.

Carporty

Carport to nowoczesna wiata garażowa wykonana z aluminiowych profili i dachu wypełnionego blachą trapezową. Jest to solidne, stałe zadaszenie z systemem odprowadzenia wody, które chroni auto przed słońcem, deszczem, wiatrem i śniegiem. Minimalistyczna forma, estetyczne wykończenie, bez widocznych elementów mocowania oraz wybór kolorów pozwala wpasować Carport w każde otoczenie.

Shuttersy - ruchome żaluzje tarasowe

Aluminiowe okiennice przesuwne zwane inaczej shuttersami są funkcjonalnym i zarazem stylowym elementem wyposażenia tarasu. Mogą również funkcjonować niezależnie i stanowić dekoracyjną, a przede wszystkim użyteczną część budynków. Shuttersy zazwyczaj montuje się: 

  • w pergolach,  tarasach, balkonach itp.

Panele zbudowane są z lameli, które dzięki możliwości regulacji kąta nachylenia zapewniają kontrolę nad światłem słonecznym. Z kolei ich podział na dwie sekcje umożliwia oświetlenie tej części chronionego obszaru, na której nam szczególnie zależy. Żaluzje tarasowe wykonane są z aluminium.

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Otrzymaj bezpłatną wycenę zadaszenia tarasu! Wypełnij formularz lub zadzwoń.

Twój komfort na świeżym powietrzu zaczyna się tutaj